Trakya Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
443 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Gürcan HATIR
  • ADRES: Karakaş Mah. Eriklice Cad. No:117/B Kırklareli
  • TELEFON: 0 (288) 212 8909
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00

FİRMA HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Trakya Özel Eğitim’de özel birey eğitiminin yanı sıra ailelerin de hayat kalitelerinin yükselmesi önemlidir. Bu yüzden ailelere yönelik uzmanlarımız tarafından eve dayalı eğitim programları, aile bireylerine psikolojik destek ile bireysel danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır.

Trakya Özel Eğitim’de özel bireyler, zengin eğitim kitap ve materyallerle yapılan eğitimin yanında çam ağaçlarının arasında, bol oksijenli bir ortamda hobi bahçelerinin arasında bulunan oyun parkında ve top havuzunda kaliteli ve sağlıklı eğitim ortamında bulunmanın konforunu yaşarlar. 24 saat izlenen kamera sistemiyle gerekleştirilen eğitim çok çeşitli terapilerle de desteklenir.

Trakya Özel Eğitim’de özel bireylerin bağımsızlaşarak, başarı grafiğinin yükselten zengin atölye çalışmaları bulunmaktadır. Sanat atölyesi, doğal hayat atölyesi ile hobi bahçelerinde resim terapi, el sanatları, tasarım çalışmaları, yemek atölyesi, yaratıcı drama, müzik terapi ve spor çalışmaları özel bireylerin hayata hazırlanmasına yönelik uyguladığımız terapi yöntemlerimizdendir.

Özel Eğitim Uzmanları, Çocuk Gelişim Uzmanları, Terapistler ve Psikologlardan oluşan uzman kadromuzun verdiği eğitimi bekleme salonunda bulunan kameradan izleyebilirsiniz.

Ayrıca kurumumuzda , hastane raporu; tıbbı tanısı ve RAM (rehberlik araştırma merkezi) raporu olan, bireylerin ücretleri, devlet desteğindedir.

    

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.