Pınarhisar Konfor Hotel

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
147 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ziyaettin YÖRÜKÇÜOĞLU
  • ADRES: Dere Mah. Erol Olgaçlı Cad. No:65
  • TELEFON: 0 (288) 615 3200
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 08:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Hotel Konfor her zaman hizmetini aynı üstün kalitede sunmaktadır. Tecrübesi ve misafirperverliği ile misafirlerini her zaman aynı standartta ağırlamayı ilke edinmiştir.

Misyonumuz ve Vizyonumuzun bir yansıması olan kalite anlayışımız doğrultusunda sunduğumuz hizmetlerimizden duyulan misafir memnuniyeti, bizim için büyük önem arz etmektedir.

Hotel Konfor olarak misafirlerimize en iyi hizmeti verebilmek için kurumlarımızı ve süreçlerimizi geliştirmeye ve iyileştirmeye devam ediyor, kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve etkin çözümler üretmek, en iyi hizmeti verebilmek ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için, Tüm Hotel Konfor çalışanları olarak Misafir Odaklı bir yaklaşım benimsiyoruz.

Ağırladığı misafirlerinin rahatlığı düşünülerek topam1500 m² alan üzerine konuşlandırılan Önder Hotel 1994 yılında ve Hotel Konfor 2013 yılında hizmete girmiştir. 3’er katlı iki bloktan oluşan tesisimiz dört farklı tipte toplam 45 oda ile hizmet vermektedir.

Hotel Konfor siz misafirlerimizin konforu ve rahatı içi dizayn odaları sunmaktadır. Hotel Konfor konukları ister iş, isterse tatil amacıyla konakladıkları hotelimiz de gitmek istedikleri birçok noktaya uzun mesafeler kat etmeden ulaşabiliyorlar.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.