TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
487 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nlksoft
  • ADRES: İncilipınar Mah. Nişantaşı Sok. Cazibe İş Merkezi No:13 K:11 No:1104 Şehitkamil / Gaziantep
  • TELEFON: 0 (850) 441 8818
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2006 yılında “Pandora Bilişim” olarak başladığımız bu yola “Nlk Bilgi Teknolojileri A.Ş”olarak devam ediyoruz. Küreselleşen dünyada kalıcı olmak ve kendini geliştirebilmek adına marka olmanın bilinciyle daha inovatif olan “NLKSOFT” u oluşturduk. Biz dünyaya tersten bakıyoruz dedik ve yerel bir marka olarak başladığımız bu serüveni bir dünya markasına çevirmeyi başardık. NLKSOFT güçlü altyapısı ve 12 yılı aşkın tecrübesiyle tüm müşterilerine yüksek performans gücü ile hizmet vermektedir. “İşini aşkla yapıyorsan yaşam misyonunun içindesin” mottosuyla genç, dinamik, alanında uzman mühendis ve programcılardan oluşan ekibimiz ile birlikte sayısız başarıya imza attık.

Bu yolda “Gelecek Güzel Gelecek” diyerek teknoloji ve interneti birleştirip kendi programlarımızı geliştirdik. Sektörde edindiğimiz tecrübemizi de katarak, kullanıcı hatalarını en aza indirmek adına programlarımızı bulutta yazdık. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmek adına; sistemlerimizde yapay zeka teknolojilerinden tutun birçok yeni interaktif çözümler kullandık ve her şeyi internete taşıdık.

Nlksoft yazılım programları akıllı, hızlı, güvenli ve kullanıcı dostudur. Aynı zamanda tüm firmalara istek ve beklentilerine çözüm odaklı olacak şekilde cevap vermektedir.

Nlksoft olarak “İşinize İyi Gelecek” ilkesini prensip edinerek müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.