Muya Topuk Dikeni Terlik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
50 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Muya Topuk Dikeni Terlik
  • ADRES: İnönü Caddesi No: 95 34528 Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye
  • TELEFON: 0 (212) 855 7373
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Topuk Dikeni Terlik
Topuk dikeni terlik modelleri,
plantar fasciitis hastalığına sahip bireyler için önem taşıyor. Gerçek deriden yapılan bu ürünler ayak sağlığının korunmasında ve topuk bölgesindeki ağrının azalmasında büyük rol oynuyor.
Yumuşak silikon içeren yapısıyla topuk dikeni terlik çeşitleri konforlu bir kullanım vaad ediyor. Her türlü ayak yapısına uygun modelleriyle zengin bir alternatif yelpazesi sunan bu ürün grubu, Muya.com koleksiyonunda kendine yer buluyor.
Ortopedik Topuk Dikeni Terliği Modelleri
Topuk dikeni hastalarının sıklıkla tercih ettiği bu ürünler; normal, şiş veya Taraklı ayak yapısına sahip hastalara çözüm sağlıyor.
Topuk ağrısını hafifleten ve yürüyüş bozukluğunun önüne geçen bu terlikler hastaların hayat kalitesini yükseltiyor. Yanlış terlik seçiminin getireceği zararlardan kendinizi korumak istiyorsanız en iyi topuk terlik modelleri için tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz.
Plantar fasciitis teşhisi aldıysanız, tedaviniz boyunca ayak sağlığınızı desteklemek için bu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Estetik, kaliteli, orijinal ürünleriyle adından söz ettiren Muya.com, bu alandaki beklentilere de yanıt veriyor.
Topuk Dikeni Terliği ile Ayak Ağrılarına Son!
Topuk dikeni olarak bilinen rahatsızlık, osteofit diye de adlandırılıyor. Bu, ayağın tabanında kalsiyum birikmesi anlamına geliyor. Orada toplanan kalsiyum kalıntıları sertleşerek sivri uçlu bir kemik hâlini alıyor. Bu çıkıntı, bazı hastalarda 1.5 santime kadar ulaşıyor.
Topuk dikeni terlikleri ise hastalığın yol açtığı rahatsızlık hissini minimize ediyor. Ortopedik yüzeyi ile ayağı rahatlatıyor. Cırt cırtlı ayarlama noktalarına sahip olduğu için ayak şeklinin terliğe kolayca uyum sağlaması mümkün oluyor.
Medikal markalarının çeşitli testlerden geçirerek hazırladığı en iyi topuk dikeni terlik modelleri Muya.com koleksiyonunda sizi bekliyor.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.