Köfteci Yusuf Kırklareli

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
960 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Karakaş Mah. Babaeski Yolu Cad. No:26 ( Kırklareli Kipa AVM) Merkez / Kırklareli
  • TELEFON: 444 61 62
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00-23:00

FİRMA HAKKINDA

Gıda ve restoran sektöründe hizmet veren Köfteci Yusuf A.Ş. 1996 yılında İznik’te kuruldu. 23 yıldır Türkiye’nin gıda ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren Köfteci Yusuf A.Ş. Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfte Fabrikası ünvanına sahip olup, Bursa’da 18, İstanbul’da 17, Ankara’da 11, İzmir’de 6, Balıkesir’de 5, Aydın’da 3, Antalya’da 3, Samsun’da 3, Muğla’da 3, Bilecik’de 2, Eskişehir’de 2, Kocaeli’de 2, Kırıkkale’de 2, Denizli’de, Isparta’da, Yalova’da, Sakarya’da, Çanakkale’de, Kütahya’da, Çankırı’da, Amasya’da, Afyonkarahisar’da, Burdur’da, Ordu’da ve Kırklareli’de 1’er tane olmak üzere toplam 89 noktada hizmet vermektedir.

89 şubemizde KÖFTECİ YUSUF, 7 şubemizde DÖNER Y, 11 şubemizde döner ve ızgara lezzetimize aynı anda ulaşabileceğiniz KÖFTECİ YUSUF – DÖNER Y, 5 şubemizde KÖFTECİ YUSUF lezzetlerinin ekmek arasında buluştuğu ve hamburger lezzetini deneyimleyebileceğiniz EKMEK ARASI Y ve 1 şubemizde Köfteci Yusuf, Hesaplı Kasap, Döner Y, Yusuf Burger, Dürüm Y, Kahvaltı ve Çorba markaları ile beş farklı lezzet alternatifinin bir arada bulunduğu YOLBOYU LEZZETLERİ ile buluşabilirsiniz.

Bursa Yenişehir’deki Et Entegre Tesisimizde bulunan Hesaplı Kasap’ımız, zengin kasap ve şarküteri ürünleriyle sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Köfteci Yusuf markası ve restoranları, Temmuz 2015’te Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde seçilen ‘’Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası’’ sıralamasında birinci seçilerek, Türkiye’nin en güvenilir restoran markası olmuştur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.