TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
647 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Karmel Teknoloji | Umut KAHRAMAN
  • ADRES: Karakaş Mah. Karakaşbey Sk. No:13 Merkez / KIRKLARELİ
  • TELEFON: 0850 840 99 06
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ KIRKLARELİ

FİRMA HAKKINDA

Kırklareli Cep Telefonu Tamir, Teknik Servis ve Sıfır Cihaz Satışı Karmel Teknoloji

Hakkımızda

Biz Kimiz? 

Kurulduğu günden itibaren hiç vazgeçmediği bir kaç çizgiden en önemlisi ise destek anlayışımızdır! Tüm bu hizmetler yanında sürekli müşterilerini arayan sorun yaşadıkları bir konu olup olmadığını soran destek ekibimiz ile sürekli kazandığımız müşteri portfoyü ile on binlerce müşteri sayısına ulaşmış bulunmaktayız!

Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz! Umarız bizi tanımanızda yardımcı olabilmişizdir, biz yinede yeterli gelmemiştir diye bizi iletişim sayfamızdaki telefon numaramızdan arayıp bir kaç soru sormanızı bekleyen arkadaşlarımız olduğunu hatırlatalım ve iyi günler dileyelim…

Kalite Anlayışımız

Yazılım veya hizmetin tarafımızdan talep edilmesi ile ürünün size teslimine kadar tüm amacımız kaliteyi beklentilerinizin üzerinde tutmaktır. Tüm kalite anlayışını şu şekilde özetleyebiliriz;

Müşteriye istediği hizmeti istediği gibi doğru ve tam zamanında ulaştırmaktır!

VİZYONUMUZ

• Hızlı ve güvenilir hizmet çatısı altında %100 müşteri memnuniyeti sunmak.

• Global Bilişim Teknolojileri Teknik Servis Hizmetleri olarak, benimsediğimiz ‘’sürdürülebilirlik ve gelişmelere açıklık’’ ilkesine temelden sadık kalmak.

• Müşterilerimizin istekleri ve piyasa koşulları doğrultusunda; gerektiği gibi değişebilen, tutarlı sonuçlara hızlıca varabilen, kendini geliştirmek için önüne zor hedefler koyabilen organizasyon yapısı ile faydalı sonuçlar ve ürünler ortaya koymak.

• Donanımlı servis laboratuvarı ve profesyonel ekip ile bilgi ve iletişim teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak yenilikçi yapısı sayesinde kısa sürede inovatif uygulamaları ile sektörde öncü ve nüfuzlu bir bilişim firması haline gelmek.

MİSYONUMUZ

Teknik servis olarak, hizmet verdiğimiz bütün markalarımızın; müşteri dilek ve şikayetlerinin müşteri profili gözetmeksizin her kanaldan( www.karmelteknoloji.com, e-posta, çağrı merkezi, sosyal medya vs.) kolaylıkla iletilebildiği, müşterilerimizden iletilen bu dilek ve şikayetlerin tarafımıza ulaştığı ve ilgili birimlere aktarıldığı bilgisinin kendilerine en kısa zamanda verildiği, tüm sürecin takip edilebilir, raporlanabilir, net ve güvenli tek bir bilgi havuzunda toplandığı, kayıtların yasal düzenlemelere uygun, objektif, adil ve gizlilik içinde ele alındığı, mükemmel müşteri deneyimini yaşatmayı ilke olarak kabul etmiş müşteri odaklı bir yaklaşım benimsemek.

WEB SİTEMİZİ ZİYARET EDİN…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.