HABER DETAYI

20 Mart 2019 13:19

Web Site Tasarımı

Web Site Tasarımı

BİZ NE YAPIYORUZ?

Tarihçe

Kobiwebsite 2018 yılında, DGNsunucu Çözümleri çatısı altında web tasarım hizmetleri, sunucu çözümleri, sms paket satışları, seo hizmetleri ve diğer yazılım ve teknik hizmetleri vermek üzere faaliyete başlamıştır. 2007 yılından beri AS Telekom’da Sunucu Çözümleri faaliyetleri bağlamında başlayan ilkeli oluşum, 11 Ağustos 2010 tarihinde Doğan GÖGCE’nin kurduğu DGNsunucu Çözümleri 2018 yılında Mustafa Barış Özdemir’in katkılarıyla Kobiwebsite adı altında, müşterilerine başarıyla hizmet etmeye devam etmektedir.

 

Hizmet Alanları ve Ürünleri

DGNsunucu ve kobiwebsite çözümlerinin başlıca hizmet faaliyetleri web tasarım, sanal mağaza, içerik yönetimi, online sipariş (E-Bayi), toplu e-bülten gönderimi, online iş takibi, internet servis sağlayıcı, Google optimizasyon vb. internet teknolojileri sayılmaktadır. Bu sayılan hizmetleri verebilmek için DGNsunucu ve Kobiwebsite Destek Sistemi, İdeasoft E-Ticaret Sistemi, Joomla İçerik Yönetimi, joomla-Bülten Toplu E-Bülten Gönderimi ve Direct Admin Destek Host Takip Sistemi ürünlerini kurulduğu günden beri müşterileri için geliştirmektedir.

 

İş Ortakları

DGNsunucu Çözümleri ve kobiwebsite, müşterileri için projelerini geliştirirken güven ve uyum içinde iş geliştirebildiği firmalarla da iş ortaklığı yapmaktadır. İdeasoft, Arena, Kursoft, Direct Admin, Atmail, ihs.com.tr, Nic.tr birlikte çalıştığı şirketlerdir.

 

Takım ve Müşteri Hizmetleri

DGNsunucu ve Kobiwebsite Çözümleri; genç, dinamik ve internet teknolojilerinde deneyimli bir takıma sahiptir. Müşterilerimizden gelen tüm iş talepleri Destek İş Takip Sistemine girilerek talepler en kısa sürede ve kusursuz bir şekilde tamamlanması DGNsunucu Takımı için çok önemlidir. Amacımız; hizmet kalitesini ve ürünlerimizi geliştirmeyi ilkelerimizden ödün vermeden, özveriyle çalışarak uluslararası iş standartlarında genişletmektir.

 

DGNsunucu Çözümleri ve Kobiwebsite Takımı, müşteri odaklı projelerini yaratıcı tasarım becerisi ve yılların getirdiği deneyimli yüksek web programlama gücü ile birleştirerek her geçen gün memnun müşteri sayısını arttırmaktadır.

https://kobiwebsite.com

    

Firma Bilgileri

Kobi Web Site
0 (212) 909 53 57 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
× Merhaba! Nasıl Yardımcı Olabiliriz?