HABER DETAYI

12 Haziran 2021 20:25

Nipo Ambalaj Kurumsal

Nipo Ambalaj Kurumsal

 

Hakkımızda
Nipo Ambalaj, ambalaj ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız; ilkeli, güvenilir ve siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmanın anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Gayret ve tecrübemizin sonucunda; gerek yönetim, gerek tecrübeli satış ekibi, gerekse de üstün ürün kalitesiyle, bugün kendi sektöründe “Her zaman en mükemmeli amaçlamak” hedefiyle yola çıkmış ve bu amaç doğrultusunda büyük bir yol kat etmeyi hedeflemiş bulunmaktayız. Firmamız gelişen teknolojiyle birlikte kaliteli işleyişi amaç edinip her geçen gün kendini daha fazla yenileyerek müşteri memnuniyeti üzerine kurulu bir hizmet vererek sürekliliğinin devamını sağlamaktadır.

Nipo Ambalaj olarak ticari tecrübemizle birlikte hizmet anlayışını kurumsal hizmet bilinciyle bütünleştirerek sizlere hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda kalite ve mükemmel hizmet anlayışımızdan ödün vermeden; esnek yapımız, çeşitliliğimiz, yaratıcı çözümlerimiz ve rekabetçi fiyatlarımız ile müşterilerinin özel dizayn ve taleplerini karşılayacak altyapıya sahip olan Nipo Ambalaj, ürüne veya müşteriye özel ürünlerin üretiminde ve geliştirilmesinde öncü firmadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte yenilenerek artık online olarak da hizmetinizdeyiz.

Daha geniş kapsamlı hizmet sağlamak için buradayız.

Üstlendiğimiz projelerde sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Şirketinize en üst seviyede hizmet verebilmek için ürününüzün tasarımından teslimine kadar geçen sürede sizinle fikir alışverişinde bulunmaktan memnuniyet duyarız.

Nipo Ambalaj’dan geniş ürün portföyü ile gerek baskılı ürünler gerek endüstriyel temizlik ve kullan at ürünler için kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Faaliyet göstermiş olduğumuz ambalaj sektöründe, alanında uzman olan kuruluşumuzun bünyesinde gerekli olan ürün yelpazesi ile ilkellikten uzak modernize ve profesyonelce çözümler üretip siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten gurur duyarız.

Saygılarımızla

www.nipo.com.tr

 

Firma Bilgileri

Nipo Ambalaj San.Tic. Ltd. Şti.
0 (212) 883 5508 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.