HABER DETAYI

27 Aralık 2019 18:05

Çocuklara Özel Çocuk Kuaförü

Çocuklara Özel Çocuk Kuaförü

Çocuklarda Çocuk kuaför Sosyalliği
Çocukların geneli saçlarını kestirmekten hoşlanmadığı için bu durumda hem anne babalar hem de kuaförler büyük sıkıntı yaşamaktadırlar. Bu durumu daha aza indirgemenin yollarından biri kuaföre gitmeden önce evde bu tarz oyunlar oynayarak başlamanın yanı sıra ebeveynler gittikleri kuaföre yanlarında çocuklarını götürerek de saç kesim işlemini görmelerini sağlayabilirler. Fakat, günümüzde artık çocuklar için hizmet veren çocuk kuaförleri bulunmakta ve yetişkin kuaförlerinden farklı olarak daha eğlendirici hizmet vermektedirler.

Çocuk kuaförleri çeşitli çizgi film karakterleriyle donattıkları salonlarında aynı zamanda kıyafetlerindeki dikkat çeken renkli motiflerle de çocukların ilgisini çekmeyi başarmaktalar.

Çocuklar ebeveynlerinin onlara kesici aletleri tehlikeli olarak anlattığından dolayı makas vb. aletleri gördüklerinde canlarının acıyacaklarını düşünerek tepki gösterirler. Çocuk kuaförlerinde bu durum biraz daha farklıdır. Makas ve benzer aletler renklidir, salon içinde kesim işleminden önce çocuklarla oynanan oyunlarla çocuklarla güven ilişkisi kurulur. Böylelikle sonrasından yapılacak olan saç kesim işlemi de çocuklar için oyuna dönüşmüş olur.

Süslü çocuk saçları
Çocuklarda saç kesmenin herhangi bir zamanı yoktur lakin zamanı geldiğinde götürmek için de büyük çabalar sarf etmek yerine çocuk kuaförleri tercih edilerek bu konuda çocuğun sosyalleşmesi sağlanabilir.
bermodacocukkuaforu.com

Firma Bilgileri

Bermoda Çocuk Kuaförü
0 (212) 571 4306 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.