TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
10 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Yusuf Ölçer
  • ADRES: H.Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sokak No:1 Perpa Ticaret Merkezi A Blok K:13 N:1990 34384 Okmeydanı Şişli
  • TELEFON: 0 (212) 912 4349
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

GelecekBT Bilgi Teknolojileri 2004 yılında istanbulda faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan bugüne kadar yüzlerce müşterisine IT projelerinde destek vermiştir.
xxx
Temel olarak, Ethernet Ağ Anahtarları ve SFP modüller , Endüstriyel Haberleşme ürünleri , Telekom SDH/PDH Sistemleri , Fiber optik video audio çeviriciler , CCTV Güvenlik sistemleri ile, yapısal kablolama , fiber optik kablolama ve RF kablolama ürünlerinin tedariğini yapmaktadır

Firmamız Bilgi ve iletişim teknolojileri ekipman üretisi olan CLR Networks’ün Türkiye tek yetkili dağıtıcısıdır.

Ethernet switchlerimizi temelde Ticari / Endüstriyel , POE / Non POE, kenar/merkez olarak gruplandırabiliriz
Endüstriyel tip POE Switchlerimizi kullanarak IP tabanlı CCTV güvenlik projelerinde , çevre ve şehir güvenliği uygulamalarında ring teknolojisi ile kesintisiz iletişime sahip olursunuz.
Yapay zeka switchlerimiz, kameralarda herhangi bir proplem olması durumunda siz hiçbir şey yapmadan kamerayı yeniden başlatarak sorunu çözer
Bulut destekli ethernet switchlerimiz ile mevcut ağınızı istediğiniz noktadan izleyebilirsiniz.
Kesintisiz iletişim için gelecekbt güvencesiyle clr networks ürünlerini tercih edin.

GelecekBT HDMI görüntü aktarma ve dağıtma ürünleri alanında geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Hdmi uzatma cihazlarımız hem noktadan noktaya fiber ve bakır kablolar üzerinden hemde TCP/IP network altyapısı üzerinden çalışmaktadar.

Firmamız fiber ek cihazı , OTDR fiber kablo analizörü, fiber optik powermetre / Light Source , fiber identifier ve Visual fault locater gibi ölçüm ve test cihazları ile birlikte bakır kablolar için TDR ölçüm cihazları tedariği yapmaktadır.

RS232 RS485 RS422 seri çeviriciler, seri ethernet sunucular , seri fiber optik çeviriciler ile canbus, modbus, profibus gateway, ethernet ve fiber çevirici gibi endüstriyel haberleşme ürünlerinde firmamızdan destek alabilirsiniz.

Gelecekbt fiber optik , yapısal , Telefon , koaksiyal , RF kablolama konusunda faliyet gösteren onet kablolamanın Türkiye dağıtıcısıdır.

Fiber Singlemode ve Multimode kablo ve Patchcord – Bakır cat6 cat6a ve cat7 kablo -RF koaksiyal kablolama ürünleri. LMR400 , RG178, RG179, RG316, RG213, RG214, RG400 gibi kablolar.

Fiber Optik 1G/10G/40G/100G/200G/400G Ethernet SFP Modüller. Tüm switchlerle uyumlu. CLR networks marka. 100M /1G SFP ,10G SFP+, 10G XFP, 25G / 32G SFP28, 50G SF56, 40G OSFP, 100G QSFP28, 200G QSFP56 , 400G QSFP-DD ve CFP form optik modüller. Ayrıca veri depolama sistemleri için fiber kanal 2/4/8/16/32Gbps multi kanal modüller

4 Portttan 48Porta kadar fiber optik portlu poe’li ve poe’siz ethernet ağ anahtarları. Merkez / Kenar switchler. Endüstriyel din rail ağ anahtarları. Uplink olarak 1G/10G/40G Fiber haberleşme portları

Fiber optik ve yapısal kablolama alanın uzmanlaşmış olan onet, aynı zamanda kablo OTDR ve TDR test cihazlarıda sunmaktadır.
MPO/MTP ve AOC/DAC kablolarında , Fiber optik patch kablolarda, CAT6 , CAT6A ve CAT7 kablo , patch cord ve konnektörlerde yüksek performansa sahiptir.

IT/BT Ekipmanları üreten CLR networks’ün Türkiye dağıtıcısı gelecekbt’dir. Ticari ve Endüstriyel Ethernet switch ve routerlar – IoT nesnelerin interneti, RS232 / RS485 / RS422 Dönüştürücü , Canbus, modbus, profibus sistemleri. Telekom E1 PRI döüştürücüler. HDMI Video çözümleri sunmaktadar.

Fiber ek cihazı – fusion splice , Fiber kablo analizörü – OTDR, Optik powermetre ve Light Source , Optik kablo tanımlayıcı gibi fiber optik test ve ölçüm cihazları ile birlikle ethernet , RF / Koaksiyel ve enerji kabloları için TDR uzunluk ölçümü yapan cihazlar

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.