TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
334 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Özkan Demircan
  • ADRES: Abdurrahmangazi mahallesi Atatürk caddesi no: 30 kat 2
  • TELEFON: 0 (216) 498 8981
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Çatı merdiveni çatı katınıza güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar ve bir alüminyum veya ahşap çatı merdiveni depolamak ve hızlı erişim sağlamak için elverişlidir. Bir katlanır veya teleskopik çatı merdiveninin kurulumu için uzmanlık becerilerine ihtiyaç duyulmaz. Sahip olduğumuz çatı katı merdivenlerinin çoğu 3 m yüksekliğe kadar kullanılabilir ve çatı katı merdiveninin yavaşça ve kolayca indirilebilmesini sağlamak için yay destekli sistemler ile birlikte gelir.

Anında teslimat için stoklarımızda endüstri liderlerinden sürekli büyüyen çatı merdiveni yelpazemiz var. Çatı katı merdivenlerimizin birçoğu, çatıya inerken ve aşağı inerken güvenliği sağlamak için korkuluklar gibi isteğe bağlı ekstralara sahip olabilir. Çatı merdivenleri, en kaliteli teknik çatı katı merdivenlerini ve ilgili ürünleri, en iyi teknik tavsiye ile desteklenir.

Çatı merdivenleri kaliteli ahşap çatı merdivenleri ve geri çekilebilir. Alüminyum çatı merdivenleri tedarikçisidir. Ürünlerimiz çok çeşitli durumlarda kullanıma uygundur. Çatı katlarına veya tavan aralığına güvenli ve kolay erişim sağlayan, güzelce tasarlanmış ahşap merdivenlerden, yüksek yalıtımlı hava koşullarına dayanıklı kapaklar sayesinde çatı üstlerine rahat erişim sağlayan elektrikle çalışan alüminyum merdivenlere. Yıllar geçtikçe Türkiye genelinde tercih edilen mimarlar ve inşaat endüstrisi profesyonelleri haline geldi. Hem mimari hem de inşaat endüstrisine ve iç pazara her zaman en iyi teknik ve tasarım önerisini sunacağız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.