Adana Avukat İncekaş Hukuk Bürosu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
234 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Avukat Saim İncekaş
  • ADRES: Kayalıbağ Mahallesi, Ziya Algan İş Merkezi K:5 D:41, Seyhan/Adana
  • TELEFON: 0 (534) 910 9743
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:30 - 23:30
SERVİS YERLERİ ADANA

FİRMA HAKKINDA

Hukuk Bürosu: İncekaş Hukuk Bürosu
Web Sitesi : https://av-saimincekas.com
Yapılan iş: Adana Boşanma Avukatı, Adana Ceza Avukatı, Adana En İyi Avukatları
Vizyon: Kaliteli, şeffaf, kararlı bir şekilde müvekkilere adana avukatlık hizmeti sunmak
Misyon: Üstlendiğimiz dava ve işleri en hızlı ve en efektif şekilde sonuçlandırmak

Adana İncekaş Hukuk firması olarak sizlere her zaman daha kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Her geçen gün artan talepler doğrultusunda yapılan varyasyonlar çeşitliliği beraberinde getirmiştir. Boşanma ve ceza avukatlığı isteyen kişilerin tercih edebilecek olduğu profesyonel hizmeti değerlendirebilirsiniz. Hukuk danışmanlarımız ile yapacağınız görüşme sonucunda derdinizle kendi derdimiz gibi ilgileniyoruz. Bu görüşme sonucunda planlama çıkartılarak öncelikli olarak eksikliklerin tamamlanmasını sağlıyoruz. Sonrasında ise dava ücret ve maliyeti hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Hukuk ve adana avukat firması olarak mutlu müşteriler ilk prensibimiz olarak hareket ediyoruz. Bu süreç içerisinde sizlerde tek istediğimiz anlayış ve bu sistemin belli bir zaman içerisinde sonuç vereceğinin bilincinde olmanızdır.

İncekaş Hukuk Bürosu Adana boşanma avukatları uzman kadrosuyla sizlere hizmet sunmaktadır. Avukata danışma, hukuki litaretür, içtihat ve emsal kararlar ışığında boşanma ve aile hukuku alanında deneyime sahiptir. Boşanma ve Ceza avukatlarımız en iyi avukat sıfatına haizdirler.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.